Ny spilleplan klar

Spilleplanen for de ti første rundene er nå klare.

Annonse:

I dag ble det klart hvordan de 10 første rundene i Eliteserien skal spilles. Hele spilleplanen kan du se her:

SLIK ER HELE OPPSETTET:

Runde 1, lørdag/søndag 8./9. mai

Strømsgodset - Odd, lørdag 16:00, ESN

Bodø/Glimt - Tromsø, lørdag 18:00, TVN

Molde - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Lillestrøm, søndag 18:00, MAX

Viking - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Rosenborg, søndag 20:00, ESN

Runde 2, onsdag/torsdag 12./13. mai

Haugesund - Strømsgodset, onsdag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Sarpsborg 08, onsdag 18:00, MAX

Mjøndalen - Stabæk, onsdag 18:00, D+/ES+

Odd - Sandefjord, onsdag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Viking, onsdag 18:00, D+/ES+

Brann - Vålerenga, onsdag 20:00, ESN

Tromsø - Molde, torsdag 18:00, TVN

Kristiansund - Bodø/Glimt, torsdag 20:00, ESN

Runde 3, søndag 16. mai

Vålerenga - Kristiansund, søndag 15:00, ESN

Sarpsborg - Haugesund, søndag 15:00, D+/ES+

Bodø/Glimt - Rosenborg, søndag 18:00, TVN

Sandefjord - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Brann, søndag 20:00, ESN

Runde 4, mandag 24. mai

Odd - Sarpsborg 08, mandag 15:00, ESN

Brann - Bodø/Glimt, mandag 18:00, TVN

Tromsø - Sandefjord, mandag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Stabæk, mandag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Strømsgodset, mandag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Viking, mandag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Vålerenga, mandag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Molde, mandag 20:00, ESN

Runde 5, torsdag 27. mai

Sarpsborg 08 - Kristiansund, torsdag 18:00, MAX

Bodø/Glimt - Haugesund, torsdag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Odd, torsdag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Rosenborg, torsdag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Brann, torsdag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Tromsø, torsdag 18:00, D+/ES+

Viking - Mjøndalen, torsdag 18:00, D+/ES+

Molde - Vålerenga, torsdag 20:00, ESN

Runde 6, søndag 30. mai

Mjøndalen - Molde, søndag 15:00, ESN

Rosenborg - Stabæk, søndag 18:00, TVN

Brann - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Viking, søndag 20:00, ESN

Runde 7, lørdag/søndag 12./13. juni

Sandefjord - Molde, lørdag 15:00, ESN

Stabæk - Tromsø, lørdag 15:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Brann, søndag 18:00, TVN

Bodø/Glimt - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Rosenborg, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Vålerenga, søndag 20:00, ESN

Runde 8, lørdag/søndag 19./20. juni

Sandefjord - Viking, lørdag 15:00, ESN

Mjøndalen - Strømsgodset, søndag 15:00, ESN

Rosenborg - Sarpsborg 08, søndag 18:00, TVN

Brann - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Bodø/Glimt, søndag 20:00, ESN

Runde 9, torsdag/fredag 24./25. juni

Haugesund - Brann, torsdag 18:00, TVN

Bodø/Glimt - Molde, torsdag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Mjøndalen, torsdag 18:00, D+/ES+

Odd - Tromsø, torsdag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Sandefjord, torsdag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Rosenborg, torsdag 20:00, ESN

Sarpsborg 08 - Viking, fredag 18:00, TVN

Stabæk - Vålerenga, fredag 20:00, ESN

Runde 10, onsdag/torsdag 30. juni/1. juli

Rosenborg - Haugesund, onsdag 18:00, TVN

Mjøndalen - Odd, onsdag 18:00, D+/ES+

Molde - Strømsgodset, onsdag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Bodø/Glimt, onsdag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Kristiansund, onsdag 18:00, D+/ES+

Brann - Lillestrøm, onsdag 20:00, ESN

Viking - Stabæk, torsdag 18:00, TVN

Vålerenga - Sarpsborg torsdag 20:00, ESN

Annonse fra Eliteserien: