Spilleplanen er klar

Vi får besøk av Tromsø i første runde og Haugesund tar turen til Skagerak Arena på fotballens festdag. Se hele spilleplanen for Eliteserien 2022 her.

Annonse:
 
RundeDatoHjemmelag BortelagKlokkeslettKanal
1lørdag 2. aprilHamKam-Lillestrøm1600Eurosport Norge
1lørdag 2. aprilMolde-Vålerenga1800Eurosport Norge
1søndag 3. aprilAalesund-Kristiansund1800Eurosport Norge
1søndag 3. aprilHaugesund-Sandefjord1800Discovery+
1søndag 3. aprilJerv-Strømsgodset1800Discovery+
1søndag 3. aprilSarpsborg 08-Viking1800Discovery+
1søndag 3. aprilOdd-Tromsø1800Discovery+
1søndag 3. aprilBodø/Glimt-Rosenborg2000MAX
2lørdag 9. aprilLillestrøm-Jerv1600Eurosport Norge
2lørdag 9. aprilSandefjord-Bodø/Glimt1800Eurosport Norge
2søndag 10. aprilKristiansund-Sarpsborg 081800Discovery+
2søndag 10. aprilStrømsgodset-Molde1800Discovery+
2søndag 10. aprilRosenborg-Odd1800Discovery+
2søndag 10. aprilTromsø-HamKam1800Eurosport Norge
2søndag 10. aprilVålerenga-Haugesund1800Discovery+
2søndag 10. aprilViking-Aalesund2000MAX
3mandag 18. aprilAalesund-Tromsø1800Discovery+
3mandag 18. aprilHamKam-Sandefjord1800Discovery+
3mandag 18. aprilHaugesund-Strømsgodset1800Discovery+
3mandag 18. aprilJerv-Kristiansund1800Discovery+
3mandag 18. aprilMolde-Lillestrøm1800Discovery+
3mandag 18. aprilSarpsborg 08-Rosenborg1800Eurosport Norge
3mandag 18. aprilOdd-Viking1800Discovery+
3mandag 18. aprilBodø/Glimt-Vålerenga2000MAX
4lørdag 23. aprilOdd-Aalesund1600Eurosport Norge
4lørdag 23. aprilStrømsgodset-Sandefjord1800Eurosport Norge
4søndag 24. aprilKristiansund-HamKam1800Discovery+
4søndag 24. aprilLillestrøm-Haugesund1800Discovery+
4søndag 24. aprilTromsø-Sarpsborg 081800Discovery+
4søndag 24. aprilViking-Bodø/Glimt1800Eurosport Norge
4søndag 24. aprilVålerenga-Jerv1800Discovery+
4søndag 24. aprilRosenborg-Molde2000MAX
5lørdag 7. maiSarpsborg 08-Odd1600Eurosport Norge
5lørdag 7. maiMolde-Viking1800Eurosport Norge
5søndag 8. maiBodø/Glimt-Lillestrøm1800Discovery+
5søndag 8. maiHaugesund-Kristiansund1800Discovery+
5søndag 8. maiJerv-Tromsø1800Discovery+
5søndag 8. maiStrømsgodet-Rosenborg1800Discovery+
5søndag 8. maiSandefjord-Vålerenga1800Eurosport Norge
5søndag 8. maiHamKam-Aalesund2000MAX
6mandag 16. maiAalesund-Molde1800Discovery+
6mandag 16. maiBodø/Glimt-Tromsø1800Discovery+
6mandag 16. maiKristiansund-Strømsgodset1800Discovery+
6mandag 16. maiLillestrøm-Sarpsborg 081800Eurosport Norge
6mandag 16. maiRosenborg-Sandefjord1800Discovery+
6mandag 16. maiOdd-Haugesund1800Discovery+
6mandag 16. maiViking-Jerv1800Discovery+
6mandag 16. maiVålerenga-HamKam2000MAX
7lørdag 21. maiSandefjord-Lillestrøm1600Eurosport Norge
7lørdag 21. maiMolde-Kristiansund1800Eurosport Norge
7søndag 22. maiHaugesund-Bodø/Glimt1800Discovery+
7søndag 22. maiJerv-Odd1800Discovery+
7søndag 22. maiStrømsgodset-Vålerenga1800Discovery+
7søndag 22. maiSarpsborg 08-Aalesund1800Discovery+
7søndag 22. maiTromsø-Viking1800Eurosport Norge
7søndag 22. maiHamKam-Rosenborg2000MAX
8onsdag 25. maiViking-HamKam 1800Discovery+
8onsdag 25. maiAalesund-Jerv 1800Discovery+
8onsdag 25. maiBodø/Glimt-Strømsgodset1800Eurosport Norge
8onsdag 25. maiKristiansund-Tromsø1800Discovery+
8onsdag 25. maiOdd-Sandefjord 1800Discovery+
8onsdag 25. maiLillestrøm-Vålerenga 2000MAX
8torsdag 26. maiRosenborg-Haugesund 1800Eurosport Norge
8torsdag 26. maiSarpsborg 08-Molde 2000Eurosport Norge
9lørdag 28. maiHamKam-Odd1600Eurosport Norge
9lørdag 28. maiStrømsgodset-Viking1800Eurosport Norge
9søndag 29. maiHaugesund-Aalesund1800Discovery+
9søndag 29. maiJerv-Sarpsborg 081800Discovery+
9søndag 29. maiMolde-Bodø/Glimt1800Eurosport Norge
9søndag 29. maiSandefjord-Kristiansund1800Discovery+
9søndag 29. maiTromsø-Lillestrøm1800Discovery+
9søndag 29. maiVålerenga-Rosenborg2000MAX
10lørdag 18. juniSarpsborg 08-Strømsgodset1600Eurosport Norge
10lørdag 18. juniKristiansund-Bodø/Glimt1800Eurosport Norge
10søndag 19. juniJerv-HamKam1800Discovery+
10søndag 19. juniLillestrøm-Rosenborg1800Eurosport Norge
10søndag 19. juniOdd-Molde1800Discovery+
10søndag 19. juniTromsø-Haugesund1800Discovery+
10søndag 19. juniViking-Sandefjord1800Discovery+
10søndag 19. juniAalesund-Vålerenga2000MAX
11lørdag 25. juniHaugesund-Viking1600Eurosport Norge
11lørdag 25. juniRosenborg-Kristiansund1800Eurosport Norge
11søndag 26. juniBodø/Glimt-Aalesund1800Eurosport Norge
11søndag 26. juniHamKam-Sarpsborg 081800Discovery+
11søndag 26. juniMolde-Jerv1800Discovery+
11søndag 26. juniStrømsgodset-Lillestrøm1800Discovery+
11søndag 26. juniSandefjord-Tromsø1800Discovery+
11søndag 26. juniVålerenga-Odd2000MAX
12lørdag 2. juliJerv-Haugesund1600Eurosport Norge
12lørdag 2. juliOdd-Bodø/Glimt1800Eurosport Norge
12søndag 3. juliAalesund-Strømsgodset1800Discovery+
12søndag 3. juliHamKam-Molde1800Eurosport Norge
12søndag 3. juliKristiansund-Lillestrøm1800Discovery+
12søndag 3. juliSarpsborg 08-Sandefjord1800Discovery+
12søndag 3. juliTromsø-Vålerenga1800Discovery+
12søndag 3. juliViking-Rosenborg2000MAX
13lørdag 9. juliBodø/Glimt-Sarpsborg 081600Eurosport Norge
13lørdag 9. juliStrømsgodset-Odd1800Eurosport Norge
13søndag 10. juliLillestrøm-Viking1800Eurosport Norge
13søndag 10. juliMolde-Tromsø1800Discovery+
13søndag 10. juliRosenborg-Jerv1800Discovery+
13søndag 10. juliSandefjord-Aalesund1800Discovery+
13søndag 10. juliVålerenga-Kristiansund1800Discovery+
13søndag 10. juliHaugesund-HamKam2000MAX
14lørdag 16. juliJerv-Sandefjord1600Eurosport Norge
14lørdag 16. juliHamKam-Bodø/Glimt1800Eurosport Norge
14søndag 17. juliMolde-Haugesund1800Discovery+
14søndag 17. juliSarpsborg 08-Vålerenga1800Eurosport Norge
14søndag 17. juliOdd-Lillestrøm1800Discovery+
14søndag 17. juliTromsø-Strømsgodset1800Discovery+
14søndag 17. juliViking-Kristiansund1800Discovery+
14søndag 17. juliAalesund-Rosenborg2000MAX
15søndag 24. juliBodø/Glimt-Jerv1800TBA
15søndag 24. juliHaugesund-Sarpsborg 081800TBA
15søndag 24. juliKristiansund-Odd1800TBA
15søndag 24. juliLillestrøm-Aalesund1800TBA
15søndag 24. juliStrømsgodset-HamKam1800TBA
15søndag 24. juliRosenborg-Tromsø1800TBA
15søndag 24. juliSandefjord-Molde1800TBA
15søndag 24. juliVålerenga-Viking1800TBA
16søndag 31. juliAalesund-Bodø/Glimt 1800TBA
16søndag 31. juliHamKam-Kristiansund 1800TBA
16søndag 31. juliJerv-Vålerenga1800TBA
16søndag 31. juliOdd-Rosenborg 1800TBA
16søndag 31. juliTromsø-Sandefjord 1800TBA
16søndag 31. juliMolde-Strømsgodset1800TBA
16søndag 31. juliSarpsborg 08-Lillestrøm 1800TBA
16søndag 31. juliViking-Haugesund 1800TBA
17søndag 7. augustBodø/Glimt-Odd1800TBA
17søndag 7. augustHaugesund-Jerv1800TBA
17søndag 7. augustKristiansund-Molde1800TBA
17søndag 7. augustLillestrøm-Tromsø1800TBA
17søndag 7. augustStrømsgodset-Sarpsborg 081800TBA
17søndag 7. augustRosenborg-HamKam1800TBA
17søndag 7. augustSandefjord-Viking1800TBA
17søndag 7. augustVålerenga-Aalesund1800TBA
18søndag 14. augustAalesund-Haugesund1800TBA
18søndag 14. augustHamKam-Vålerenga1800TBA
18søndag 14. augustJerv-Lillestrøm1800TBA
18søndag 14. augustMolde-Odd1800TBA
18søndag 14. augustSandefjord-Rosenborg1800TBA
18søndag 14. augustSarpsborg 08-Bodø/Glimt1800TBA
18søndag 14. augustTromsø-Kristiansund1800TBA
18søndag 14. augustViking-Strømsgodset1800TBA
19søndag 21. augustBodø/Glimt-HamKam1800TBA
19søndag 21. augustHaugesund-Molde1800TBA
19søndag 21. augustKristiansund-Viking1800TBA
19søndag 21. augustLillestrøm-Sandefjord1800TBA
19søndag 21. augustStrømsgodset-Jerv1800TBA
19søndag 21. augustRosenborg-Aalesund1800TBA
19søndag 21. augustOdd-Sarpsborg 081800TBA
19søndag 21. augustVålerenga-Tromsø1800TBA
20søndag 28. augustAalesund-Odd1800TBA
20søndag 28. augustHamKam-Haugesund1800TBA
20søndag 28. augustJerv-Bodø/Glimt1800TBA
20søndag 28. augustLillestrøm-Kristiansund1800TBA
20søndag 28. augustMolde-Sarpsborg 081800TBA
20søndag 28. augustSandefjord-Strømsgodset1800TBA
20søndag 28. augustTromsø-Rosenborg1800TBA
20søndag 28. augustViking-Vålerenga1800TBA
21søndag 4. septemberBodø/Glimt-Molde1800TBA
21søndag 4. septemberHaugesund-Tromsø1800TBA
21søndag 4. septemberKristiansund-Sandefjord1800TBA
21søndag 4. septemberStrømsgodset-Aalesund1800TBA
21søndag 4. septemberRosenborg-Viking1800TBA
21søndag 4. septemberSarpsborg 08-HamKam1800TBA
21søndag 4. septemberOdd-Jerv1800TBA
21søndag 4. septemberVålerenga-Lillestrøm1800TBA
22søndag 11. septemberAalesund-Sarpsborg 081800TBA
22søndag 11. septemberHamKam-Viking1800TBA
22søndag 11. septemberHaugesund-Rosenborg1800TBA
22søndag 11. septemberJerv-Molde1800TBA
22søndag 11. septemberKristiansund-Vålerenga1800TBA
22søndag 11. septemberLillestrøm-Strømsgodset1800TBA
22søndag 11. septemberSandefjord-Odd1800TBA
22søndag 11. septemberTromsø-Bodø/Glimt1800TBA
23søndag 18. septemberBodø/Glimt-Haugesund1800TBA
23søndag 18. septemberMolde-Aalesund1800TBA
23søndag 18. septemberStrømsgodset-Kristiansund1800TBA
23søndag 18. septemberRosenborg-Lillestrøm1800TBA
23søndag 18. septemberSarpsborg 08-Jerv1800TBA
23søndag 18. septemberOdd-HamKam1800TBA
23søndag 18. septemberViking-Tromsø1800TBA
23søndag 18. septemberVålerenga-Sandefjord1800TBA
24søndag 2. oktoberAalesund-Viking1700TBA
24søndag 2. oktoberHamKam-Jerv1700TBA
24søndag 2. oktoberHaugesund-Odd1700TBA
24søndag 2. oktoberKristiansund-Rosenborg1700TBA
24søndag 2. oktoberLillestrøm-Bodø/Glimt1700TBA
24søndag 2. oktoberSandefjord-Sarpsborg 081700TBA
24søndag 2. oktoberTromsø-Molde1700TBA
24søndag 2. oktoberVålerenga-Strømsgodset1700TBA
25søndag 9. oktoberBodø/Glimt-Sandefjord1700TBA
25søndag 9. oktoberJerv-Aalesund1700TBA
25søndag 9. oktoberMolde-HamKam1700TBA
25søndag 9. oktoberStrømsgodset-Tromsø1700TBA
25søndag 9. oktoberRosenborg-Vålerenga1700TBA
25søndag 9. oktoberSarpsborg 08-Haugesund1700TBA
25søndag 9. oktoberOdd-Kristiansund1700TBA
25søndag 9. oktoberViking-Lillestrøm1700TBA
26søndag 16. oktoberAalesund-HamKam1700TBA
26søndag 16. oktoberKristiansund-Haugesund1700TBA
26søndag 16. oktoberLillestrøm-Molde1700TBA
26søndag 16. oktoberRosenborg-Strømsgodset1700TBA
26søndag 16. oktoberSandefjord-Jerv1700TBA
26søndag 16. oktoberTromsø-Odd1700TBA
26søndag 16. oktoberViking-Sarpsborg 081700TBA
26søndag 16. oktoberVålerenga-Bodø/Glimt1700TBA
27søndag 23. oktoberAalesund-Sandefjord1700TBA
27søndag 23. oktoberBodø/Glimt-Kristiansund1700TBA
27søndag 23. oktoberHamKam-Strømsgodset1700TBA
27søndag 23. oktoberHaugesund-Lillestrøm1700TBA
27søndag 23. oktoberJerv-Viking1700TBA
27søndag 23. oktoberMolde-Rosenborg1700TBA
27søndag 23. oktoberSarpsborg 08-Tromsø1700TBA
27søndag 23. oktoberOdd-Vålerenga1700TBA
28søndag 30. oktoberKristiansund-Aalesund1700TBA
28søndag 30. oktoberLillestrøm-Odd1700TBA
28søndag 30. oktoberStrømsgodset-Haugesund1700TBA
28søndag 30. oktoberRosenborg-Bodø/Glimt1700TBA
28søndag 30. oktoberSandefjord-HamKam1700TBA
28søndag 30. oktoberTromsø-Jerv1700TBA
28søndag 30. oktoberViking-Molde1700TBA
28søndag 30. oktoberVålerenga-Sarpsborg 081700TBA
29søndag 6. novemberAalesund-Lillestrøm1700TBA
29søndag 6. novemberBodø/Glimt-Viking1700TBA
29søndag 6. novemberHamKam-Tromsø1700TBA
29søndag 6. novemberHaugesund-Vålerenga1700TBA
29søndag 6. novemberJerv-Rosenborg1700TBA
29søndag 6. novemberMolde-Sandefjord1700TBA
29søndag 6. novemberSarpsborg 08-Kristiansund1700TBA
29søndag 6. novemberOdd-Strømsgodset1700TBA
30søndag 13. novemberKristiansund-Jerv1700TBA
30søndag 13. novemberLillestrøm-HamKam1700TBA
30søndag 13. novemberStrømsgodset-Bodø/Glimt1700TBA
30søndag 13. novemberRosenborg-Sarpsborg 081700TBA
30søndag 13. novemberSandefjord-Haugesund1700TBA
30søndag 13. novemberTromsø-Aalesund1700TBA
30søndag 13. novemberViking-Odd1700TBA
30søndag 13. novemberVålerenga-Molde1700TBA
Annonse fra Eliteserien: